ozonator olsztyn

Ozonowanie Olsztyn

 

Ozonowanie to jeden z najlepszych  i najbardziej skuteczny i  niezawodny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych  zapachów. Usuwa pleśnie, grzyby i ich zarodniki, bakterie, wirusy, roztocza, a także nieprzyjemne zapachy w tym dymu papierosowego, moczu, stęchlizny. Ozon neutralizuje również toksyczne substancje powstające przy remontach pomieszczeń oraz pyłki kwiatowe. Używane przez naszą firmę generatory ozonu to urządzenia o wyjątkowej skuteczności, które są w stanie  zneutralizować zapachy powstałe również po nikotynie czy wynikające z obecności zwierząt.

Ozonowanie jest najlepszą metodą na pytanie jak usunąć przykry zapach. Ozon to bardzo szybko działający gaz, którego właściwości idealnie sprawdzają się podczas czynności mających na celu usuwanie smrodu. Działanie ozonu jest tym lepsze, że eliminuje on nie tyko skutki, ale też często przyczyny powstania brzydkich zapachów.

Ze względu na właściwości sterylizacyjne i dezynfekujące ozonowanie bardzo dobrze sprawdza się w mieszkaniach, domach,  szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, hotelach, SPA, restauracjach, szkołach, przedszkolach, biurach, przychodniach jak również w fitness klubach, gabinetach kosmetycznych oraz salonach fryzjerskich.

Każda osoba cierpiąca na alergię doskonale wie, jak uporczywe potrafią być dolegliwości z nią związane. Unoszące się w powietrzu alergeny nieustannie wywołują nieprzyjemne reakcje, najczęściej katar, kaszel czy łzawienie oczu. Zupełne pozbycie się drobinek z powietrza za pomocą sprzątania nie jest możliwe, dlatego warto zastosować ozonowanie, które pomaga usunąć wszystkie drobnoustroje, w tym bakterie, wirusy czy pleśń i grzyby. Po zabiegu powietrze staje się czyste i jego jakość znacząco się poprawia.
Prania Mania - Ozonowanie Olsztyn
tel. 887 521 637 (kliknij aby zadwonić)
Ozonowanie - Cennik

Call Now Button